Akinatör Oyna oyunu

Akinatör Oyunu Oyna

kişi beğendi

Akinator,Akinator’ın tutkusu soru sorarak aklınızdaki karakterleri bilmektir.

Onunla oynamak için, aklınızdan gerçek ya da kurgu bir karakter tutun ve oyna sonrada karakterler yazısına tıklayın.

Akinator size dürüstçe yanıtlamanız gereken bir dizi soru soracak. Sorulardan sonra aklınızdaki karakteri size söyleyecek.

Akinator, Web Genie, ilk aşaması yirmi soru üzerine kurulu olan ve oyuncunun hangi karakteri düşündüğünü belirlemek için onlara bir dizi soru soran bir internet oyunu ve mobil uygulamasıdır. Oyuncuya sorduğu karakteri bulabilmek için en iyi soruları bulabilen ve öğrenebilen bir yapay zeka programıdır. Google Trends e göre, 2007 de Redstone Special tarafından yönetilen üç Fransız programcı tarafından oluşturuldu ve Kasım 2008 de dünya çapında popüler oldu. Avrupa da popülarite zirve noktasına 2009 da ulaşıldı ve 2010 da Fransız mobil şirket SCIMOB tarafından Japonya da mobil uygulaması başlatıldı. uygulama mağazasında en üst sıralara ulaştı. "Akinator" oyununu oynanırken bir cin tarafından sorular soruluyor.

Akinatör Nasıl Oynanır : Oyuna başlamak için kullanıcının oyuna başla butonuna basması ve popüler bir karakter düşünmesi gerekiyor. Müzisyen, sporcu, siyasi kişilik, aktör, kurgusal film / TV karakteri, YouTube, Viner vb.. Daha sonra olasılığı daraltmak cevabı "Evet", "Hayır", "Muhtemelen", "Muhtemelen değil" ve "Bilmiyorum" olan sorular sormaya başlar bulana kadar .Eğer cevap 25 soru sorulmadan önce tek olası bir seçeneğe indirilirse, program seçtiği karakterin doğru olup olmadığını otomatik olarak soracaktır. Eğer program karakteri üç kez üst üste yanlış tahmin ettiyse, program kullanıcıların karakter veritabanını genişletmek için karakterin adını girmesini isteyecektir.

   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler. 

Yorumlar:

Akinatör Oyunu Oyna oyunu hakkında düşüncelerini bizimle paylaşın