Rapunzel ve Arkadaşları Kule Tamiri oyunu

reklam
Rapunzel ve Arkadaşları Kule Tamiri
Rapunzel ve Arkadaşları Kule TamiriPrenses Rapunzel son zamanlarda kendi işlerini ihmal ediyor ve kule çok kirlendi. Prensesin ve arkadaşlarının kuleyi tamir etmesine, temizlemesine, mutfağı yeni bir tarzda yeniden yapmasına yardım edin ve bundan sonra prensesi giydirebilirsiniz. Ailem bu gece ziyarete gelecek ve şato çok dağınık. Her şeyin derhal kaldırılması gerekiyor. Bu günü Rapunzel ve arkadaşlarıyla geçirmeye hazır mısınız? O zaman rahatça oturun ve başlayalım! Adamlar görev verdiler ve temizliğe başlamaya hazırlar. Rapunzel oturma odasını temizleyecek. Tüm çöpleri bir çöp kutusunda toplayın. Güzel bir kıyafet ve saç modeli seçmek için soyunma odasına bakın. Şimdi Flynn\ e gidin, o zaten temizliğe hazır. Bakın mutfakta ne kadar çöp var! Hızlı bir şekilde temizleyin ve mutfağı tazelemek için yeni tasarımlar ve mobilyalar seçin. Maximus ve bukalemun, bölgelerini temizlemeni bekliyor. Kuleyi temizle ve misafirleri bekle!    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Rapunzel ve Arkadaşları Kule Tamiri

Prenses Rapunzel son zamanlarda kendi işlerini ihmal ediyor ve kule çok kirlendi. Prensesin ve arkadaşlarının kuleyi tamir etmesine, temizlemesine, mutfağı yeni bir tarzda yeniden yapmasına yardım edin ve bundan sonra prensesi giydirebilirsiniz. Ailem bu gece ziyarete gelecek ve şato çok dağınık. Her şeyin derhal kaldırılması gerekiyor. Bu günü Rapunzel ve arkadaşlarıyla geçirmeye hazır mısınız? O zaman rahatça oturun ve başlayalım!

Adamlar görev verdiler ve temizliğe başlamaya hazırlar. Rapunzel oturma odasını temizleyecek. Tüm çöpleri bir çöp kutusunda toplayın. Güzel bir kıyafet ve saç modeli seçmek için soyunma odasına bakın. Şimdi Flynn\ e gidin, o zaten temizliğe hazır. Bakın mutfakta ne kadar çöp var! Hızlı bir şekilde temizleyin ve mutfağı tazelemek için yeni tasarımlar ve mobilyalar seçin. Maximus ve bukalemun, bölgelerini temizlemeni bekliyor. Kuleyi temizle ve misafirleri bekle!    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.