Anna Makyaj oyunu

reklam
Anna Makyaj
Anna MakyajAnna Makyaj oyunu , Anna Makyaj oyunu oyna , Anna\ nın en sevdiği aktivite makyaj, bu çok havalı, değil mi? Bugün senin için tamamlaman gereken bir görevi var. 4 farklı makyaj stili hazırladı ve makyajı karıştırıp eşleştirmek ve verilen stile göre makyaj oluşturmak sizin işiniz. Yaratıcılığınızın çılgına dönmesine izin verebileceğiniz ve harika bir makyaj yaratabileceğiniz Creative Mood\ da da eğlenebilirsiniz. Anna, farklı kozmetik prosedürler için deli oluyor. Kız güzellik salonlarında saatlerce oturmaya hazır. Bugün, Anna\ nın farklı makyaj tarzlarıyla ilgili görevleri tamamlamasına yardım edeceksiniz. İlk olarak, cildi temizlemeye ve kozmetik için hazırlamaya yardımcı olacak bir yüz bakımı yapalım. Ardından, görevlerle başa çıkmak ve her şeyi doğru yapmak için çok çaba sarf etmeniz gereken heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksınız. Doğru makyajı yapmak ve eksiksiz bir görüntü seçmek için göreve dikkatlice bakın. Oyunun sonunda, ne kadar iyi yaptığınızı öğreneceksiniz    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Anna Makyaj

Anna Makyaj oyunu , Anna Makyaj oyunu oyna , Anna\ nın en sevdiği aktivite makyaj, bu çok havalı, değil mi? Bugün senin için tamamlaman gereken bir görevi var. 4 farklı makyaj stili hazırladı ve makyajı karıştırıp eşleştirmek ve verilen stile göre makyaj oluşturmak sizin işiniz. Yaratıcılığınızın çılgına dönmesine izin verebileceğiniz ve harika bir makyaj yaratabileceğiniz Creative Mood\ da da eğlenebilirsiniz. Anna, farklı kozmetik prosedürler için deli oluyor.

Kız güzellik salonlarında saatlerce oturmaya hazır. Bugün, Anna\ nın farklı makyaj tarzlarıyla ilgili görevleri tamamlamasına yardım edeceksiniz. İlk olarak, cildi temizlemeye ve kozmetik için hazırlamaya yardımcı olacak bir yüz bakımı yapalım. Ardından, görevlerle başa çıkmak ve her şeyi doğru yapmak için çok çaba sarf etmeniz gereken heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksınız. Doğru makyajı yapmak ve eksiksiz bir görüntü seçmek için göreve dikkatlice bakın. Oyunun sonunda, ne kadar iyi yaptığınızı öğreneceksiniz    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar