Pijamaskeliler Araba Yarışı oyunu

reklam
Pijamaskeliler Araba Yarışı
Pijamaskeliler Araba YarışıPijamaskeliler Araba Yarışı oyunu oyna Pijamaskeliler Yarış oyunu oyna Çocuklar, süper kahramanlarla bir yolculuğa hazır mısınız? Ardından motorları çalıştırın ve Ketboy, Allet ve Gekko nun ardından acele edin. Bu adamlar, yerel halkın barışına tecavüz eden tüm düşmanlarla savaşmaya hazır. Ama kahramanların da dinlenmeye ve eğlenmeye ihtiyacı var. Ve bugün sizinle oynamaya hazırlar! "PJ Masks Kids Car Racing 3D" oyununda havalı bir ekiple eğlenceli sürüşler bulacaksınız. İlk sürücünüz Ketboy olacak. Bu adam havalı yarışlar hakkında çok şey biliyor ve yolda manevra kabiliyetinin harikalarını göstermeye hazır! Çeşitli parkurlar ve görevler ile önünüzde birçok seviye var. Oyunun temel amacı bitiş çizgisine ulaşmaktır. Bazen diğer sürücüler arasında manevra yaptığınız basit bir yolculuk olacaktır. Ancak bazen bir seviyeyi tamamlamak için meyve ve çilek veya bir saat toplamanız gerekir. Bu oyun, 5 yaşından küçük okul öncesi çağındaki çocuklar için idealdir. Burada kırıntılar, güzel bir arabayı ustaca kontrol etmeyi ve diğer yol kullanıcıları ile çarpışmayı önlemeyi öğrenecekler.    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Pijamaskeliler Araba Yarışı

Pijamaskeliler Araba Yarışı oyunu oyna Pijamaskeliler Yarış oyunu oyna Çocuklar, süper kahramanlarla bir yolculuğa hazır mısınız? Ardından motorları çalıştırın ve Ketboy, Allet ve Gekko nun ardından acele edin. Bu adamlar, yerel halkın barışına tecavüz eden tüm düşmanlarla savaşmaya hazır. Ama kahramanların da dinlenmeye ve eğlenmeye ihtiyacı var. Ve bugün sizinle oynamaya hazırlar! "PJ Masks Kids Car Racing 3D" oyununda havalı bir ekiple eğlenceli sürüşler bulacaksınız. İlk sürücünüz Ketboy olacak. Bu adam havalı yarışlar hakkında çok şey biliyor ve yolda manevra kabiliyetinin harikalarını göstermeye hazır!

Çeşitli parkurlar ve görevler ile önünüzde birçok seviye var. Oyunun temel amacı bitiş çizgisine ulaşmaktır. Bazen diğer sürücüler arasında manevra yaptığınız basit bir yolculuk olacaktır. Ancak bazen bir seviyeyi tamamlamak için meyve ve çilek veya bir saat toplamanız gerekir. Bu oyun, 5 yaşından küçük okul öncesi çağındaki çocuklar için idealdir. Burada kırıntılar, güzel bir arabayı ustaca kontrol etmeyi ve diğer yol kullanıcıları ile çarpışmayı önlemeyi öğrenecekler.    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.