Wormate.io oyunu

Oyun ››Online ›› Wormate.io
reklam
Wormate.io
Wormate.ioWormate.io oyunu online bir  io oyunu. Slither.io wormax.io yılan solucan oyunun çocuk versiyonu diyebileceğimiz keyifli bir oyun.Wormate.io oyununda yine amaç kontrol ettiğin solucan yılanı büyütmek olacak.Bu defa yılan solucanı büyütecek yemler birbirinden nefis kek şekerlemeler olacak.Arada size eksta güç verecek sürpriz nesneler olacak.Yine rakip oyunculara çarparsan ölürsün.Ancak kafalarına çarpabilirsen onları öldürüp kendine yem yapabilirsin..Oyunda nerede olduğunu gösteren yuvarlak harita bu defa oyun ekranın üst sol köşesinde olacak.Mouse ile kontroleeri yapacaksınız.mouseye basılı tutarsanız hızınız artar.Wormate.io oyununa kullanıcıı adı yazıyorsunuz.Solucan seçimi yaparak oyuna başlıyorsunuz.  -mouse-   tuşları ile oynanır.   tuşları ile oynanır. 5/5 1

Oyunu OYNA

Wormate.io

Wormate.io oyunu online bir  io oyunu. Slither.io wormax.io yılan solucan oyunun çocuk versiyonu diyebileceğimiz keyifli bir oyun.Wormate.io oyununda yine amaç kontrol ettiğin solucan yılanı büyütmek olacak.Bu defa yılan solucanı büyütecek yemler birbirinden nefis kek şekerlemeler olacak.Arada size eksta güç verecek sürpriz nesneler olacak.Yine rakip oyunculara çarparsan ölürsün.Ancak kafalarına çarpabilirsen onları öldürüp kendine yem yapabilirsin..Oyunda nerede olduğunu gösteren yuvarlak harita bu defa oyun ekranın üst sol köşesinde olacak.Mouse ile kontroleeri yapacaksınız.mouseye basılı tutarsanız hızınız artar.
Wormate.io oyununa kullanıcıı adı yazıyorsunuz.Solucan seçimi yaparak oyuna başlıyorsunuz.     tuşları ile oynanır.   tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar