Kediler Moda Yarışması oyunu

reklam
Kediler Moda Yarışması
Kediler Moda YarışmasıKediler  Moda Yarışması oyunu, Angela Moda Yarışması oyna ,Kızlar-kediler için moda yarışmasına hoş geldiniz. Angela kedi moda haberlerini izlemeyi sever. Diğer tüm modacılarla rekabet etmek istiyor. Bir kedi kız için moda tasarımcısı olarak katılın ve oynayın. Her etkinlik için güzel bir kostüm seçmesine yardım edin ve kostümlerini diğer oyuncuların kostümleriyle karşılaştırın. Gardırobuna göz atın ve etkinliğe uygun kıyafet ve kostümleri seçin. Toplamda, okuldan düğüne kadar sekiz moda görüntü almanız gerekiyor. Başlamak için, diğer oyuncuların kiminle oynadıklarını bilmeleri için kendinize güzel bir avatar seçin. Ardından, bir görüntü seçmeniz gereken ilk etkinliği açacaksınız. Rakibinizi seçerken birkaç saniye bekleyin. Daha sonra kedi üzerinde deneyebileceğiniz kıyafet ve aksesuarlara erişebileceksiniz. Yaklaşan etkinliğe uygun kıyafetleri seçin. Bu bir Cadılar Bayramı partisiyse, kostüm uygun olmalıdır. Resim hazır olduğunda, kazananın belirleneceği oylamaya geçebilirsiniz. Eğer kazanan olmayı başaramadıysanız üzülmeyin, hala kazanabileceğiniz birçok etkinliğiniz var.    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Kediler Moda Yarışması

Kediler  Moda Yarışması oyunu, Angela Moda Yarışması oyna ,Kızlar-kediler için moda yarışmasına hoş geldiniz. Angela kedi moda haberlerini izlemeyi sever. Diğer tüm modacılarla rekabet etmek istiyor. Bir kedi kız için moda tasarımcısı olarak katılın ve oynayın. Her etkinlik için güzel bir kostüm seçmesine yardım edin ve kostümlerini diğer oyuncuların kostümleriyle karşılaştırın. Gardırobuna göz atın ve etkinliğe uygun kıyafet ve kostümleri seçin. Toplamda, okuldan düğüne kadar sekiz moda görüntü almanız gerekiyor.

Başlamak için, diğer oyuncuların kiminle oynadıklarını bilmeleri için kendinize güzel bir avatar seçin. Ardından, bir görüntü seçmeniz gereken ilk etkinliği açacaksınız. Rakibinizi seçerken birkaç saniye bekleyin. Daha sonra kedi üzerinde deneyebileceğiniz kıyafet ve aksesuarlara erişebileceksiniz. Yaklaşan etkinliğe uygun kıyafetleri seçin. Bu bir Cadılar Bayramı partisiyse, kostüm uygun olmalıdır. Resim hazır olduğunda, kazananın belirleneceği oylamaya geçebilirsiniz. Eğer kazanan olmayı başaramadıysanız üzülmeyin, hala kazanabileceğiniz birçok etkinliğiniz var.    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar