Teen Titans Futbol oyunu

reklam
Teen Titans Futbol
Teen Titans FutbolTeen Titans Futbol oyunu oyna Bu oyunda DC süper kahramanlardan oluşan bu takımdaki tüm karakterlerle futbol oynayabiliyorsunuz ancak Raven ile başlayacaksınız ve yeterli puan alırsanız diğer karakterlerin de kilidini açabileceksiniz. Bu bir serbest vuruş oyunu değil ve hatta bir sahada futbol oynadığınız bir oyun, çünkü karakterle parkta gezinirken futbol oynayacaksınız. Top karakterinize yaklaştığında, gölgeye geldiğinde ekrana dokunmaya hazır olun, çünkü eşleştiğinde, topa vurmanın doğru zamanıdır ve karakteriniz bunu fareye tıklarsanız veya dokunursanız yapar. ekranda. Her doğru vuruş için karşılığında puan kazanırsınız, bu yüzden büyük bir skoru hedefleyin CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Teen Titans Futbol

Teen Titans Futbol oyunu oyna Bu oyunda DC süper kahramanlardan oluşan bu takımdaki tüm karakterlerle futbol oynayabiliyorsunuz ancak Raven ile başlayacaksınız ve yeterli puan alırsanız diğer karakterlerin de kilidini açabileceksiniz. Bu bir serbest vuruş oyunu değil ve hatta bir sahada futbol oynadığınız bir oyun, çünkü karakterle parkta gezinirken futbol oynayacaksınız.

Top karakterinize yaklaştığında, gölgeye geldiğinde ekrana dokunmaya hazır olun, çünkü eşleştiğinde, topa vurmanın doğru zamanıdır ve karakteriniz bunu fareye tıklarsanız veya dokunursanız yapar. ekranda. Her doğru vuruş için karşılığında puan kazanırsınız, bu yüzden büyük bir skoru hedefleyin CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.