Yeni Rüzgar Gülü Oyunları oyunu

Yeni Rüzgar Gülü Oyunları

kişi beğendi

Yeni Rüzgar Gülü Oyunları Rüzgar Gülü Yarışması 2021 oyunu oyna oyunları Onları çok özlediniz, biliyoruz.  Baştan sona yenilenen tasarımı ve yepyeni içeriğiyle izleyeceğimiz Rüzgar Gülü için geri sayım başladı.  Doyasıya eğlenirken birbirinden güzel hediyeler kazanmaya hazırlanın Rüzgar gülü yeni oyunları

Rüzgar Gülü nde hem kendinizi test edebilir hem de ilginç ve yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Yüzlerce sorudan oluşan Rüzgar Gülü, edebiyattan coğrafyaya, tarihten genel kültüre, onlarca farklı konuyu içeriyor. En iyi ben bilirim diyorsan, haydi durma yarışalım! Rüzgar Gülü ile ister zamana karşı yarış, ister meydan oku. Rüzgar Gülü’nü indir, eğlenmenin ve öğrenmenin tadını çıkar.

8 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN RÜZGAR GÜLÜ Onlarca farklı konu ve yüzlerce farklı soru ile, sıkılmadan oyna. Yeni bilgiler öğren, bildiklerinizi pekiştir ve kendini test et. Eğlenceli ve eğitici.

AİLELER İÇİN RÜZGAR GÜLÜ Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Rüzgar Gülü nden azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.  

Yorumlar:

Yeni Rüzgar Gülü Oyunları oyunu hakkında düşüncelerini bizimle paylaşın