Uğur Böceği Şangay oyunu

reklam
Uğur Böceği Şangay
Uğur Böceği ŞangayUğur Böceği Şangay Ejderha Efsanesi Gizli Görev,uğur böceği bu oyunda çok gizli bir göre için hazırlanacak.Fakat çok önemli bu görev için gerekli kostümü her yerde bulamıyor.En sevdiğin süper kahramana yardım etmeye hazır mısın? O zaman oyun başlasın.Kostüm parçaları odaların farklı yerlerine saklanmış. Oyun başlayınca odalara sırası ile tıklayarak kostümün eksik parçalarını bulun.Parçalar tamamlanınca diğer odalara geç.Oyun sonunda oluşturacağın yeni süper kahraman kostümü ile uğur böceği artık daha güçlü olacak.Düşmanlarına karşı yeni zaferler kazanacak.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.  3.33/5 9

Oyunu OYNA

Uğur Böceği Şangay

Uğur Böceği Şangay Ejderha Efsanesi Gizli Görev,uğur böceği bu oyunda çok gizli bir göre için hazırlanacak.Fakat çok önemli bu görev için gerekli kostümü her yerde bulamıyor.En sevdiğin süper kahramana yardım etmeye hazır mısın? O zaman oyun başlasın.Kostüm parçaları odaların farklı yerlerine saklanmış.

Oyun başlayınca odalara sırası ile tıklayarak kostümün eksik parçalarını bulun.Parçalar tamamlanınca diğer odalara geç.Oyun sonunda oluşturacağın yeni süper kahraman kostümü ile uğur böceği artık daha güçlü olacak.Düşmanlarına karşı yeni zaferler kazanacak.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  CizgiFilmin.com iyi eğlenceler diler.